Rozliczenie I roku kształcenia w Szkole Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-06-20

Rozliczenie I roku kształcenia w Szkole Doktorskiej

Dokumenty zostały dodane do kont doktorantów w systemie Moja PG.

Rozliczenie I roku jest związane ze złożeniem następujących dokumentów z wykorzystaniem funkcjonalności eDokumenty:

1. Indywidualny plan badawczy
  2. Sprawozdanie roczne/semestralne z przebiegu pracy naukowej/kształcenia w Szkole Doktorskiej
  3. Zaświadczenie uczestnictwa w seminarium (doktoranckim/wydziałowym/katedralnym) / sesji sprawozdawczej
  4. Ankieta oceny postępów w pracy naukowej doktoranta

Przekazanie, uzyskanie podpisów osób decyzyjnych oraz zatwierdzenie dokumentów w Szkole Doktorskiej odbywa się  w systemie Moja PG -> Student -> eDokumenty

Obieg wszystkich dokumentów w systemie / eDokumentów (także ankiety) inicjuje Biuro Szkoły. Wymagane eDokumenty zostały dodane do kont doktorantów.

Szablony dokumentów nr 1-3, dołączane są do odpowiednich eDokumentów w MojaPG przez doktoranta.
Szablon dokumentu nr 4, wypełniany przez promotora, dostępny jest w formacie word na stronie szkoły w zakładce Dla promotorów (dostęp po zalogowaniu). Doktorant przekazuje eDokument swojemu promotorowi w celu dołączenia przez niego wypełnionej ankiety.

Wymagane terminy, dotyczące eDokumentów:

• wypełnienie w systemie i dołączenie do nich wymaganych plików - do 16 września
  • akceptacja w systemie przez promotorów - do 23 września
  • zatwierdzenie eDokumentów w systemie przez koordynatorów - do 30 września

Niezłożenie eDokumentów w terminie może skutkować skreśleniem z listy doktorantów.