Rozliczenie II i III roku kształcenia w Szkole Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-06-20

Rozliczenie II i III roku kształcenia w Szkole Doktorskiej

Decision
Dokumenty zostały dodane do kont doktorantów w systemie Moja PG.

Rozliczenie II i III roku jest związane ze złożeniem następujących dokumentów z wykorzystaniem funkcjonalności eDokumenty:
  1. Sprawozdanie roczne/semestralne z przebiegu pracy naukowej/kształcenia w Szkole Doktorskiej
  2. Zaświadczenie uczestnictwa w seminarium (doktoranckim/wydziałowym/katedralnym) / sesji sprawozdawczej
  3. Ankieta oceny postępów w pracy naukowej doktoranta (nie dotyczy VI sem.)

Przekazanie, uzyskanie podpisów osób decyzyjnych oraz zatwierdzenie dokumentów w Szkole Doktorskiej odbywa się  w systemie Moja PG -> Student -> eDokumenty

Obieg wszystkich dokumentów w systemie / eDokumentów (także ankiety) inicjuje Biuro Szkoły. Wymagane eDokumenty zostały dodane do kont doktorantów.

Szablony dokumentów nr 1-2, dołączane są do odpowiednich eDokumentów w Moja PG przez doktoranta. Są one dostępne w formacie word na stronie szkoły, w zakładce: Dla doktorantów -> Do pobrania -> Szablony (dostęp po zalogowaniu). Szablon dokumentu nr 3, wypełniany przez promotora, dostępny jest w formacie word na stronie szkoły w zakładce Dla promotorów (dostęp po zalogowaniu). Doktorant przekazuje eDokument swojemu promotorowi wcelu dołączenia przez niego wypełnionej ankiety.
  • Instrukcja korzystania z formularzy do obiegu dokumentów dla doktorantów dostępna w zakładce Dla doktorantów -> Do pobrania -> Szablony (po zalogowaniu)
  • Instrukcja korzystania z formularzy do obiegu dokumentów dla promotorów / koordynatorów dyscyplin w zakładce -> Dla promotorów  (po zalogowaniu)

Wymagane terminy, dotyczące eDokumentów:

• wypełnienie w systemie i dołączenie do nich wymaganych plików - do 16 września
  • akceptacja w systemie przez promotorów - do 23 września
  • zatwierdzenie eDokumentów w systemie przez koordynatorów - do 30 września

Niezłożenie eDokumentów w terminie może skutkować skreśleniem z listy doktorantów.

Więcej informacji na temat rozliczenia II roku znajdą Państwo w zakładce -> Dla doktorantów: