Dokumentacja przebiegu kształcenia w Szkole Doktorskiej - doktoranci I semestru | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-02-02

Dokumentacja przebiegu kształcenia w Szkole Doktorskiej - doktoranci I semestru

foto

Informujemy, że do dnia 26 lutego 2023 r. (niedziela)  doktoranci, którzy rozpoczęli kształcenia w r. a. 2022/2023 (doktoranci I roku), muszą wypełnić Sprawozdanie z przebiegu pracy naukowej / kształcenia w Szkole Doktorskiej, dotyczące pierwszego semestru kształcenia.

Sprawozdanie zostało przypisane automatycznie przez Biuro Szkoły Doktorskiej do kont doktorantów I semestru.

Sprawozdanie powinno być wypełnione w systemie MojaPG, z wykorzystaniem funkcji eDokumentu - należy postępować zgodnie z instrukcją. Podczas wypełniania eDokumentu prosimy o korzystanie z angielskiej wersji interfejsu. Szablon sprawozdania, który należy dołączyć do eDokumentu dostępny jest w formacie word na stronie szkoły, w zakładce: > Do pobrania > Szablony (dostępny po zalogowaniu się na stronie - dane dostępu takie same jak do systemu moja.pg).

Dokument należy wypełnić elektronicznie, w języku angielskim, dołączyć do eDokumentu w formacie pdf , a wskazane w szablonie podpisy będą zbierane przez system moja PG elektronicznie.

Prosimy o zapoznanie się z instrukcją korzystania z obiegu eDokumentów w systemie MojaPG, również dostępną w powyższej zakładce.

 

417 wyświetleń