[Aktualizacja 22.12.2023] Ask Me Anything – Wy pytacie, my odpowiadamy [Doktoranci I-IV roku] | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-15

Ask Me Anything
Zapraszamy na spotkanie typu Ask Me Anything -> Wy pytacie, my odpowiadamy!
Na czym to polega?

Spotkanie typu Ask Me Anything to unikalna okazja, abyście mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące was pytania. Każdy z Was ma okazję zgłosić swoje pytania poprzez Formularz PG. Formularz zawiera w sobie otwarte pole, w którym możecie wskazać kwestie, które według was wymagają poruszenia i wyjaśnienia na spotkaniu/spotkaniach z kierownictwem Szkoły Doktorskiej.

Zastrzegamy sobie prawo do nieudzielenia odpowiedzi na pytania, które nie będą związane z kształceniem w Szkole Doktorskiej. Zwracamy też uwagę, że pytania dotyczące rozpoczęcia kształcenia, oceny śródokresowej czy zakończenia kształcenia proszę zachować na spotkania dedykowane tym zagadnieniom.

Kiedy? -> 21 grudnia 2023r., w godz. 14:00 - 16:00

Gdzie? -> sala konferencyjna Auditorium Maximum

Do kiedy można zgłaszać pytania? -> do 30.11.2023

Wszelkie dodatkowe informacje oraz szczegóły dotyczące spotkania zostaną udostępnione ze stosownym wyprzedzeniem. Prosimy o regularne śledzenie naszych aktualności.

[Aktualizacja 22.12.2023] Na platformie e-nauczanie została udostępniona prezentacja ze spotkania. Link do spotkania na platformie e-nauczanie tutaj.