Rewolucja w systemie kształcenia doktorantów. Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Maciejem Bagińskim | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-06

stół z notesem a na nim napis "PHD"
Przed jakimi wyzwaniami były postawione uczelnie? Dlaczego zmiany były tak ważne i jakie efekty przyniosły? Odkryj kulisy rewolucji w systemie kształcenia doktorantów.

W audycji „Radiowo-Naukowo” Beata Gwoździewicz rozmawia z prof. dr hab. inż. Maciejem Bagińskim, zastępcą dyrektora ds. rozwoju i internacjonalizacji Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej o wyzwaniach, które uczelnie musiały podjąć, aby stworzyć nowoczesny, ujednolicony system szkół doktorskich.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej fascynującej transformacji, zapraszamy do odsłuchania pełnej audycji na stronie Radia Gdańsk.