Centrum HR zaprasza - Porozmawiajmy o tym, jak nie zbankrutować przed Świętami (08.12.2023) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-12-04

porozmawiajmy o... porozmawiajmy z...
Centrum HR serdecznie zaprasza pracowników i doktorantów PG na spotkanie „Porozmawiajmy o tym, jak nie zbankrutować przed Świętami”, które odbędzie się 8 grudnia w godzinach 8:30-10.30 w sali 205 w Gmachu Głównym.

O inwestowaniu i oszczędzaniu przed Świętami porozmawiamy z dr. Piotrem Kasprzakiem z Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, który ma doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego, finansowego oraz bankowości.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację tutaj

W przypadku pytań skontaktuj się z Centrum HR: szkolenia.hr@pg.edu.pl