Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation - Konkurs 2024 (do 30.04.2024) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-01-22

Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation - Konkurs 2024 (do 30.04.2024)

czeslaw m rodkiewicz scholarship foundation logo

Drodzy Doktoranci,

Konkurs 2024 jest inicjatywą CZESŁAW M. RODKIEWICZ SCHOLARSHIP FOUNDATION, która polega na jednorazowym dofinansowaniu polskich doktorantów w celu ułatwienia im kontynuowania kształcenia w szkole doktorskiej.

Warunki oraz selekcja

Kandydaci muszą być obywatelami polskimi, na stałe mieszkającymi w Polsce, posiadającymi dyplom ukończenia uczelni wyższej w Polsce i studiującymi na polskiej uczelni, lub w instytucie naukowym w celu uzyskania tytułu doktora. Badania muszą być prowadzone przez inżynierów w dziedzinie powiązania techniki z naukami medycznymi. Podczas selekcji kandydatów brany będzie pod uwagę temat pracy doktorskiej oraz jej wpływ na naukę, osiągnięcia akademickie aplikanta, oraz opinie promotora i dwóch niezależnych pracowników naukowych.

Subwencja

Każdy z dwóch wyselekcjonowanych kandydatów otrzyma jednorazową bezzwrotną subwencję w wysokości CAD$4000.00 (dolarów kanadyjskich).

Składanie aplikacji

Wypełniona aplikacja oraz wymagane dokumenty muszą być wysłane na adres kanadyjski do dnia 30 kwietnia 2024 r. Decyduje data stempla pocztowego. Zarząd Fundacji podejmie decyzję do września 2024 r.

Więcej informacji o procedurze składania wniosków TUTAJ

Więcej informacji nt. fundacji znajdziesz TUTAJ
Kontakt: Dr inz. Paweł Kołodziejczak, Board Member -> pawelkol@o2.pl