[Doktoranci I-IV roku] Ogłoszenie dot. badań lekarskich dla doktorantów Szkoły Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-20

Drodzy Doktoranci

Na bieżąco będą dodawane do Waszych kont skierowania na badania lekarskie w przypadku, gdy poprzednie będą traciły ważność. Będziecie o tym informowani drogą email, a skierowania załączane poprzez e-Dokumenty.

Na stronie Szkoły Doktorskiej w zakładce: Doktoranci -> Formalności (Regulamin, ELD) -> Do pobrania -> Szablony -> Dla wszystkich doktorantów -> część II, pkt.5, znajdziecie zaktualizowane dokumenty związane z obowiązkowymi badaniami okresowymi dla doktorantów:

• komunikat ws. badań lekarskich;
  • wzór skierowania (do uzupełnienia czynników ryzyka przez promotora);
  • wykaz czynników szkodliwych, uciążliwych i niebezpiecznych od Działu BHP.

Aby cały proces przebiegł pomyślnie należy:

• złożyć podpis pod e-Dokumentem ze skierowaniem, zobowiązać się do poddania badaniom
  • uzupełnienie przez promotora wykazu ryzyk na skierowaniu, jednocześnie załączony uzupełniony plik w e-Dokumencie wraz z podpisem promotora -> więcej informacji dla promotorów znajduje się w zakładce: Dla promotorów - Informacje dla promotorów;
  • odbiór przez doktoranta skierowania na badania – najlepiej niezwłocznie po otrzymaniu informacji od Biura Szkoły.