[Doktoranci I roku] Badania lekarskie dla doktorantów Szkoły Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-20

[Doktoranci I roku] Badania lekarskie dla doktorantów Szkoły Doktorskiej

Drodzy Doktoranci

Na stronie Szkoły Doktorskiej w zakładce: Doktoranci -> Formalności (Regulamin, ELD) -> Do pobrania -> Szablony -> Dla wszystkich doktorantów -> część II, pkt.5, znajdziecie zaktualizowane dokumenty związane z obowiązkowymi badaniami okresowymi dla doktorantów:

• komunikat ws. badań lekarskich;
  • wzór skierowania (do uzupełnienia czynników ryzyka przez promotora);
  • wykaz czynników szkodliwych, uciążliwych i niebezpiecznych od Działu BHP.

Przypisanie skierowań do doktorantów odbywa się w Moja.PG za pomocą zakładki e-Dokumenty.

II tura badań przewidziana jest od 2 kwietnia i ma objąć doktorantów I roku (Polacy i cudzoziemcy) .Tylko do tych doktorantów zostanie dopisane skierowanie na Moja PG.

Bardzo prosimy o sumienne wypełnienie obowiązku i zwrócenie uwagi na daty graniczne:

• do 10 kwietnia -> zbieranie podpisów doktorantów pod e-Dokumentami ze skierowaniem, zobowiązanie do poddania się badaniom oraz uzupełnienie wykazu ryzyk przez promotora;
  • do 24 kwietnia -> powinien być uzupełniony przez promotora wykaz ryzyk na skierowaniu, jednocześnie załączony uzupełniony plik w e-Dokumencie wraz z podpisem promotora -> więcej informacji dla promotorów znajduje się w zakładce: Dla promotorów - Informacje dla promotorów;
  • do 30 kwietnia (najlepiej niezwłocznie po otrzymaniu informacji od Biura Szkoły ) -> odbiór przez doktoranta skierowania na badania.

E-Dokument zostanie dodany do konta doktoranta dnia 2 kwietnia