Kampania promocyjna Szkoły Doktorskiej na portalu FindAPhD | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-01

Kampania promocyjna Szkoły Doktorskiej na portalu FindAPhD

photo
Dziś ruszyła kampania na portalu FindAPhD prezentująca wachlarz możliwości, jakie daje kształcenie w Szkole Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

Promowanie naszej Szkoły na arenie międzynarodowej przyczyni się do zwiększenia różnorodności, wprowadzenia nowych perspektyw oraz poszerzenia horyzontów, co na pewno wzbogaci nasze środowisko akademickie.

Nasza obecność w serwisie nie jest jednorazowym wydarzeniem, lecz stanowi jeden z elementów naszej długofalowej strategii umiędzynarodowienia zarówno naszej Szkoły, jak i całej Uczelni. W ten sposób chcemy nie tylko przyciągać wyjątkowe osoby z całego świata, ale też dążyć do rozwoju już istniejącego międzynarodowego środowiska badawczego.

Kampania promocyjna na tym portalu prowadzona jest już trzeci rok.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu oraz podawania go dalej.

Tegoroczna kampania promocyjna jest współfinansowana w ramach naszego nowego projektu STER: "Szkoła Doktorska Politechniki Gdańskiej bliżej Europy" (PG_go_West) finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej NAWA i realizowanego w ramach Programu "STER - Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich".

,