IV Kongres Młodej Nauki [11-13.07.2024] | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-16

IV Kongres Młodej Nauki [11-13.07.2024]

photo
Drodzy, zachęcamy do zgłaszania referatów oraz posterów na IV Kongres Młodej Nauki, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w dniach 11-13 lipca 2024 roku.

Zapisy dla osób chcących zgłosić referat bądź poster trwają do 9 czerwca. W tym roku uczestnicy będą mieli możliwość zgłoszenia się aż do 70 paneli z różnych dziedzin nauki (zapisy dla organizatorów paneli są już zakończone).
Rejestracja

IV Kongres Młodej Nauki to wyjątkowa okazja dla młodych naukowców, aby zaprezentować wyniki badań, podzielić się swoimi tezami i nawiązać cenne kontakty naukowe. Wydarzenie ma międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter, łączący różnorodne dziedziny naukowe.

Poniżej kilka najważniejszych informacji przydatnych osobom zainteresowanym uczestnictwem:

• Uczestnicy przesyłający formularz zgłoszeniowy, muszą dołączyć abstrakt w formacie .docx oraz .pdf. Abstrakty zostaną zweryfikowane przez opiekunów naukowych paneli i dopuszczone do wygłoszenia podczas panelu na Kongresie Młodej Nauki;
    Wzór abstraktu
  • W ramach jednej opłaty można zgłosić referaty oraz postery w łącznej liczbie 3.

Po zakończeniu Kongresu, uczestnicy będą mieli możliwość publikacji pokonferencyjnej artykułów w czasopiśmie „Progress. Journal of Young Researchers”, wydawanym przez Uniwersytet Gdański od 2016 roku. Czasopismo skierowane jest do młodych naukowców, studentów oraz doktorantów.

Uczestnictwo dla pierwszych 20 doktorantów Politechniki Gdańskiej jest nieodpłatne. Pełna opłata konferencyjna wynosi 380 zł, jednak możliwe jest ubieganie się o wsparcie z programu dofinansowania do wydarzeń naukowych.

W ramach opłaty uczestnicy mają zapewnione materiały konferencyjne, pełne wyżywienie oraz możliwość udziału we wszystkich zaplanowanych punktach programu. Możliwe jest zakwaterowanie po preferencyjnej cenie (więcej informacji na stronie internetowej) w domach studenckich Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Kongresu oraz rejestracji na stronie internetowej.

Sprawy ogólne

Faktury, płatności i rozliczenia