[Kandydaci] EGZAMIN ACERT - PILNE | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-11

[Kandydaci] EGZAMIN ACERT - PILNE

Drodzy Kandydaci,

Centrum Języków Obcych (CJO) organizuje nadzwyczajny termin egzaminu ACERT, który odbędzie się stacjonarnie (na terenie Uczelni) w trakcie przyjmowania aplikacji do Szkoły Doktorskiej. Konkretna data, godzina i miejsce egzaminu zostaną podane przez CJO zakwalifikowanym kandydatom.

Do tego egzaminu będą mogli przystąpić wyłącznie kandydaci do Szkoły Doktorskiej, którzy prześlą zgłoszenie poprzez dedykowany FORMULARZ ONLINENIE PÓŹNIEJ NIŻ do piątku, 12.04.2024, godz. 13:00.

CJO - z uwagi na ograniczenia organizacyjne - może wprowadzić limit dotyczący liczby osób, które będą mogły podejść do egzaminu. Wówczas decydować będzie data wysłania formularza - według zasady: kto pierwszy ten lepszy.

Nie przewiduje się żadnych innych egzaminów ACERT, ani zmiany terminu dostarczania certyfikatów o znajomości języka.

Niedostarczenie certyfikatu w terminie wskazanym w Zarządzeniu Rektora Politechniki Gdańskiej nr 19/2024 z 4 kwietnia 2024 r. w sprawie ogłoszenia rekrutacji do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej i składów komisji rekrutacyjnych na rok akademicki 2024/2025 wiąże się z odrzuceniem kandydata.

Więcej informacji na temat samego egzaminu ACERT można znaleźć na stronie CJO: ACERT.