[Kandydaci] Dodatkowy nabór - rekrutacja standardowa na r.a. 2024/2025 do Szkoły Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-20

photo
Dyrekcja Szkoły Doktorskiej podjęła decyzję, iż zwróci się do Rektora o zgodę na otwarcie we wrześniu dodatkowego (uzupełniającego) naboru na wolne miejsca w Szkole Doktorskiej.

Nabór ten będzie dotyczył wyłącznie 6 dyscyplin, które cieszyły się mniejszym zainteresowaniem wśród kandydatów z Polski, niż liczba dostępnych stypendiów, tj.

• ekonomia i finanse,
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport,
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka,
  • architektura i urbanistyka,
  • inżynieria mechaniczna (osobno PG oraz IMP PAN),
  • inżynieria chemiczna.

W związku z powyższym nabór obejmie wyłącznie obywateli Polski, a limity dostępnych w ramach niego miejsc zostaną dostosowane do całkowitej puli miejsc po uwzględnieniu miejsc zapełnionych w ramach naboru podstawowego.

Szczegółowy harmonogram wrześniowej rekrutacji zostanie opublikowany na stronie internetowej szkoły.