[Kandydaci] Zakończenie rekrutacji do Szkoły Doktorskiej na r.a. 2024/2025 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-13

[Kandydaci] Zakończenie rekrutacji do Szkoły Doktorskiej na r.a. 2024/2025

Drodzy Kandydaci,

Dziś zakończyliśmy rekrutację do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, prowadzonej wspólnie z dwoma instytutami Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku - Instytutem Maszyn Przepływowych oraz Instytutem Budownictwa Wodnego.

Kandydatów, którzy wysłali formularz aplikacyjny, prosimy o sprawdzanie statusu swojej aplikacji. Jesteśmy w trakcie weryfikowania aplikacji, a o kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco.

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką Kandydaci, gdzie możecie znaleźć więcej informacji.

Osoby, którym nie udało się wysłać aplikacji we wskazanym terminie, zachęcamy do śledzenia naszej strony, na której systematycznie będziemy publikować informacje o przyszłych naborów.