Gala finałowa konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości (28.06.2024) | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-06-17

Gala finałowa konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości (28.06.2024)

photo
Gdańsk Tech Startup School Politechniki Gdańskiej zaprasza do udziału w Gali Finałowej Jaskółek Przedsiębiorczości, podczas której swoje projekty zaprezentują finaliści konkursu, a także zostaną wyłonieni zwycięzcy tegorocznej edycji.

Dowiemy się również który wydział zdobył nagrodę za największe zaangażowanie w edukacyjną grę mobilną, która jako element konkursu odbyła się na terenie kampusu PG. Podczas gali wystąpi gościnnie Gdańska Orkiestra Akademicka.

Finał konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości odbędzie się 28 czerwca 2024 r. (piątek) w godzinach 11:00-14:15 w Audytorium Novum PG.

Podczas gali swoje projekty w dwóch blokach zaprezentują uczestnicy zakwalifikowani do etapu finałowego. Komisja konkursowa wybierze trzech zwycięzców, którzy otrzymają nagrody finansowe w wysokości 3 tys. zł, 2 tys. zł oraz 1 tys. zł.

Uczestników Gali Finałowej obowiązuje rejestracja


Koncert Gdańskiej Orkiestry Akademickiej

Po zakończeniu części formalnej Gali zapraszamy na koncert Gdańskiej Orkiestry Akademickiej, który odbędzie się w Audytorium Novum PG. GOA wykona miks przebojów z gatunku pop, zabrzmią m.in "Blue bossa", "High hopes", "Take five", "Superstition", "There's nothing holding me back" i wiele innych.

Więcej materiałów związanych z Orkiestrą znajdą Państwo w bio GOA

Zarejestruj się jako uczestnik koncertu


Kontakt

Gdańsk Tech Startup School

81 wyświetleń