Nasz doktorant stworzył uniwersalny algorytm modulacji wektorowej dla falowników | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-17

Fot.: Krzysztof Krzempek/Gdańsk Tech

Dmytro Kondratenko - absolwent Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, naukowo związany z Wydziałem Elektrotechniki i Automatyki, rozpoczął kształcenie w r.a. 2019/2020, pod opieką promotorską dr hab. inż. Arkadiusz Lewicki, profesora uczelni z Katedry Automatyki Napędu Elektrycznego i Konwersji Energii.

Złożył i obronił pracę doktorską w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne [AEEiTK], pt. "Strategia modulacji szerokości impulsów dla trójpoziomowego, pięciofazowego falownika napięcia z diodami poziomującymi z możliwością balansowania napięcia obwodu pośredniczącego".

Kształcenie zakończył w lutym 2024 r. (9 semestr).

Pełna treść artykułu

Podsumowanie kształcenia w Szkole Doktorskiej
  • rozpoczęcie kształcenia: r.a. 2019/2020
  • uzyskanie statusu absolwenta : 8 lutego 2024 r.
  • opieka promotorska: dr hab. inż. Arkadiusz Lewicki, profesor uczelni
  • dyscyplina: automatyka, elektronika i technologie kosmiczne [AEEiTK]
  • nadano stopień doktora: w trakcie

Profil na orcid.org