Seminarium Wydziałowe na Wydziale Chemicznym PG [28.06.2024] | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-10

Seminarium Wydziałowe na Wydziale Chemicznym PG [28.06.2024]

photo
Wydział Chemiczny zaprasza wszystkich Doktorantów Politechniki Gdańskiej na wyjątkowe Seminarium Wydziałowe, w ramach którego wystąpią wybitni specjaliści z Kwansei Gakuin University, Japonia.

Prelegentami będą Prof. Yukihiro Ozaki, specjalista w dziedzinie analiz środowiskowych oraz zastosowań spektroskopia Ramana w bliskiej podczerwieni, prof. Koichi Chiba, specjalista w dziedzinie analityki przemysłowej i chemii środowiska oraz Prof. Motohiro Tsuboi, specjalista w dziedzinie chemii środowiska i geochemii.

Tematy prezentacji:
  • Prof. Yukihiro Ozaki: Raman and near-infrared spectroscopy imaging of biological materials,
  • Prof. Motohiro Tsuboi: Raman spectroscopic analysis of fossil concretions,
  • Prof. Koichi Chiba: Speciation Analysis of Gd-Based Contrast Agents in River Water Using HPLC-ICP-MS.

Spotkanie odbędzie się 28 czerwca w godz. 13:00-15:00, w audytorium 1.4 Chemii C

Kontakt: pawel.hac@pg.edu.pl