Kierownictwo Szkoły Doktorskiej w kadencji 2024-2028 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-08-30

Kierownictwo Szkoły Doktorskiej w kadencji 2024-2028

photo

Chcielibyśmy poinformować, że zgodnie z Uchwałą Senatu Politechniki Gdańskiej nr 499/2024/XXV z 19 czerwca 2024 r. oraz wręczonym przez JM Rektora, prof. dr hab. inż. Krzysztofa Wilde, czł. koresp. PAN aktem powołania, od 1 września 2024 r. do 31 sierpnia 2028 r., stanowisko Dyrektora Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej obejmie obecny zastępca dyrektora ds. kształcenia, jakości, PRK - prof. dr hab. inż. Robert Jankowski. Informacja o powołaniu zastępców dyrektora w nowej kadencji 2024-2028 zostanie opublikowana po ich nominacji przez JM Rektora.

Jednocześnie informujemy, że obecni Koordynatorzy grup dyscyplin pełnią swoją funkcję do końca września br., dlatego informacja o zmianach zostanie opublikowana w odrębnym poście wraz ze zmianami w składzie Rady Szkoły. Prosimy o śledzenie naszej strony, a w szczególności zakładki Aktualności.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi prof. dr hab. inż. Michałowi Mrozowskiemu za godne naśladowania pełnienie funkcji Dyrektora Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej. Pańskie zaangażowanie w tworzenie Szkoły Doktorskiej nie zostanie zapomniane.