Udogodnienia dla rodziców na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-10-15

Udogodnienia dla rodziców na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej

photo
Politechnika Gdańska rozwija inicjatywy, które mają na celu ułatwienie rodzicom pracującym lub studiującym na uczelni łączenie ich obowiązków naukowych z rodzinnymi.

Wśród rozwiązań infrastrukturalnych dla rodziców i opiekunów małych dzieci, Politechnika Gdańska ma do zaoferowania pokoje rodzinne, zlokalizowane w budynkach wydziałów: Elektrotechniki i Automatyki oraz Chemicznego, a także pokój do karmienia i przewijania dzieci na Wydziale Zarządzania i Ekonomii.

Ponadto w 17 budynkach na terenie Kampusu zamontowanych zostało 21 stanowisk do przewijania dzieci i niemowląt.

Zachęcamy do zapoznania się z zawartością strony Udogodnienia dla rodziców, gdzie znajdą Państwo informacje o dokładnej lokalizacji wspomnianych udogodnień oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Strona dostępna jest również na stronie Szkoły Doktorskiej w zakładce: Doktoranci -> Pozostałe tematy -> Udogodnienia dla rodziców na terenie kampusu PG.