Właściwości luminescencyjne szkieł i szkło-ceramik w pracy naukowej naszej absolwentki | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-10-17

photo

Karolina Milewska – absolwentka Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, naukowo związana z Wydziałem Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, rozpoczęła kształcenie w r.a. 2019/2020, pod opieką promotorską prof. dr hab. inż. Barbary Kościelskiej związanej z Instytut Nanotechnologii i Inżynierii Materiałowej.

Złożyła i obroniła pracę doktorską w dyscyplinie inżynieria materiałowa [IMa] pt. „Wytwarzanie, struktura i właściwości luminescencyjne szkieł i szkło-ceramik boranowo-bizmutowych domieszkowanych jonami ziem rzadkich”.

Kształcenie zakończyła w maju 2024 r. (10 semestr).

Pełna treść artykułu

Podsumowanie kształcenia w Szkole Doktorskiej

•    rozpoczęcie kształcenia: r.a. 2019/2020
•    uzyskanie statusu absolwenta 09.05.2024 r.
•    opieka promotorska: prof. dr hab. inż. Barbara Kościelska
•    dyscyplina: inżynieria materiałowa [IMa]
•    nadano stopień doktora: w trakcie