Spotkanie informacyjne na temat konkursu LIDER UP | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2026-02-10

Spotkanie informacyjne na temat konkursu LIDER UP

foto

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone nowej odsłonie Programu LIDER, który będzie realizowany pod nazwą LIDER UP. Program służy podnoszeniu kompetencji młodych naukowców w zakresie samodzielnej realizacji projektów badawczych, których wyniki będą mieć zastosowanie praktyczne lub posiadać potencjał wdrożeniowy. Misją programu jest wzmacnianie kompetencji młodych naukowców i inspirowanie przedsiębiorców do inwestowania w badania i prace rozwojowe (B+R). 

W realizacji pierwszego pilotażowego konkursu LIDER UP przewidziane są trzy fazy, które krok po kroku przygotują uczestników do skutecznej realizacji projektów i ich wdrożenia. 

Termin naboru formularzy rekrutacyjnych do I fazy Programu LIDER UP: 

  • 17 lutego – 17 marca br. 

Chcesz wiedzieć, na czym polegają trzy fazy program?

Obejrzyj!

Chcesz poznać szczegóły? Weź udział w spotkaniu informacyjnym organizowanym 18 lutego br. w formule hybrydowej. 

Poznasz założenia merytoryczne naboru, w tym kryteria wyboru projektów, wymagania merytoryczne, proces składania wniosków oraz standardy dotyczące kosztów w projekcie. 

Udział w spotkaniu można wziąć w dwojaki sposób: 

  • osobiście w Warsaw Presidential Hotel w Warszawie (Al. Jerozolimskie 65/79) 

  • on-line, za pośrednictwem Platformy MS Teams 

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 11 lutego br. do końca dnia.

Zapisz się na spotkanie

 

 

Organizator konkursu

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

15 wyświetleń