Dofinansowania w roku 2024 - Zarządzenie Zastępcy Przewodniczącej SSPG ds. Finansowo - Gospodarczych | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-01-05

Finanse 2024
Zarządzenie Zastępcy Przewodniczącej SSPG ds. Finansowo - Gospodarczych w sprawie szczegółowych zasad ubiegania się o finansowanie z budżetu Samorządu, w tym trybu składania wniosków i preliminarzy, trybu przyznawania dotacji oraz trybu składania sprawozdań finansowych.
Szanowne Grono Studenckie!

Przede wszystkim chciałbym się z Wami przywitać!
Dzięki zaufaniu Parlamentu Studentów Politechniki Gdańskiej, od dnia 1 stycznia 2024 pełnię funkcję Zastępcy Przewodniczącej SSPG ds. Finansowo - Gospodarczych. Pozostaję do Waszej dyspozycji przez cały rok 2024 w kwestii dofinansowań oraz wsparcia działań Waszych organizacji

Na wstępie chciałbym ustalić zasady kontaktu. Sprawy Samorządowe będę realizował wyłącznie przez maila (marcin.jasiukowicz@sspg.pl), bądź osobiście w biurze SSPG ("Bratniak", sala 215). Rezerwuję sobie prawo do odmowy współpracy innymi środkami komunikacji.

Uprzejmie proszę, aby w tytule Waszych wiadomości kierowanych do Samorządu znajdowała się nazwa organizacji, którą reprezentujesz, na przykład: "[Nazwa-Koła-Naukowego] Tytuł maila". W miarę możliwości zachęcam do stosowania formy adresacji: marcin.jasiukowicz+nazwaorganizacji@sspg.pl lub biuro+nazwaorganizacji@sspg.pl

Niniejszym, na podstawie Regulaminu SSPG, publikuję Zarządzenie ustalające zasady przyznawania dofinansowań oraz sprawozdawczości w obecnym roku. Proszę o dokładne zapoznanie się z jego treścią, oraz zastosowanie do ustalonych wytycznych.

Podsumowując treść Zarządzenia:

Termin składania Preliminarzy Rocznych (Załącznik 1) upływa z końcem dnia 4 lutego 2024. Preliminarze należy składać na adres preliminarze@sspg.pl (możliwie preliminarze+nazwaorganizacji@sspg.pl). Proszę o odesłanie pliku w formie cyfrowej .xlsx wraz z zaktualizowaną nazwą organizacji w tytule.

Termin składania Sprawozdań Rocznych (Załącznik 2 lub 3) upływa z końcem dnia 4 lutego 2024. Sprawozdania należy składać na adres kpr@sspg.pl.

Brak złożenia dokumentów w określonym terminie skutkuje zablokowaniem możliwości dofinansowania działalności Waszej organizacji w tym roku.

W razie pytań co do treści i sposobu uzupełnienia wymaganych plików, pozostaję do dyspozycji.

Serdecznie dziękuję i życzę nam wszystkim owocnej współpracy w roku 2024!

Ze Studenckim pozdrowieniem,

Marcin Jasiukowicz

Więcej informacji na temat dofinansowań znajdziesz w witrynie Dofinansowania

Treść Zarządzenia 2024 (pdf, 218.69kB)