IATUL Fall Seminar 2021 "Connecting in a disconnected world" | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-12-14

IATUL Fall Seminar 2021 "Connecting in a disconnected world"

Budynek Politechniki Gdańskiej
| 15 grudnia 2021

Biblioteka Politechniki Gdańskiej oraz międzynarodowa organizacja zrzeszającą biblioteki akademickie International Association of University Libraries (IATUL) serdecznie zapraszają na IATUL Fall Seminar 2021 "Connecting in a disconnected world".

IATUL skupia dyrektorów i liderów bibliotek uniwersyteckich i naukowych z ponad 70 krajów, którzy wymieniając się pomysłami, wspólnie pracują nad międzynarodowymi projektami i badają aktualne wyzwania, z jakimi mierzą się biblioteki akademickie.

Celem tegorocznej edycji IATUL Seminar jest podsumowanie ponad 70 letniej działalności organizacji, przedstawienie jej zadań oraz korzyści płynących z faktu bycia członkiem IATUL. O międzynarodowej społeczności IATUL, możliwościach współpracy i korzyściach bycia częścią organizacji będzie można dowiedzieć się m.in. od nowego Prezydenta IATUL, dr Anny Wałek, Dyrektor Biblioteki Politechniki Gdańskiej, która swoją funkcję obejmie 1 stycznia 2022 r.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Seminarium prowadzone będzie w języku angielskim. Rejestracja obowiązkowa.

Rejestracja Więcej informacji Strona wydarzenia