Piknik Nauki Fahrenheita | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-05

Piknik Nauki Fahrenheita

logo Związku Uczelni Fahrenheita

W dniu 29 maja 2022 r. od godziny 1100 zapraszamy na Piknik Nauki Fahrenheita organizowany przez Uczelnie Fahrenheita (PG, UG i GUMed).

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej m.in. o patronie Uczelni Fahrenheita. Uczelnie członkowskie FarU: Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański wraz z Hevelianum i partnerami przygotowali wydarzenie, które zainteresuje pasjonatów licznych dziedzin nauki w każdym wieku. W programie Pikniku m.in. gry sportowe, występy muzyczne czy wykłady popularnonaukowe. A na koniec wyjątkowy spektakl teatralny inspirowany życiem i wynalazkami Daniela Fahrenheita.

Piknik odbędzie się na otwartych terenach Hevelianum w Gdańsku przy ul. Gradowej 6. Wydarzenie ma charakter otwarty, wstęp na nie jest bezpłatny. Wyjątek stanowią stałe wystawy w pomieszczeniach Hevelianum.
Więcej informacji     Program