Wakacyjna akcja czytelnicza i zabawa konkursowa | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-06-22

Wakacyjna akcja czytelnicza i zabawa konkursowa

książka na wakacje plaża morze
Zachęcamy studentów oraz pracowników PG do korzystania z naszego księgozbioru obejmującego, oprócz literatury ściśle naukowej i specjalistycznej, również wiele pozycji popularnonaukowych, literaturę faktu, taką jak reportaże czy biografie, jak również beletrystykę, publicystykę, poradniki, albumy itp.

Zapraszamy do wypożyczenia 1 lub 2 książek z wyżej wymienionych kategorii na okres całych wakacji (termin wypożyczenia do 7 października 2022 r.).

Proponujemy również zabawę konkursową: każda osoba, która napisze 1 opinię o przeczytanej książce, weźmie udział w październikowym losowaniu nagród. Opinie pt. Polecam tę książkę/Nie polecam tej książki, gdyż…, obejmujące co najmniej 3 zdania, prosimy przysyłać na adres nano.bpg@pg.edu.pl do 7 października 2022 r., w tytule maila wpisując hasło „Książka na wakacje”.

Dodatkowe nagrody zostaną przyznane dla 3 najciekawszych opinii.

Opinie czytelników, za ich zgodą, zostaną umieszczone na stronie Biblioteki PG oraz w mediach społecznościowych.

W zabawie biorą udział: Biblioteka Główna, wszystkie filie Biblioteki oraz Czytelnia Sekcji Historycznej. W razie wątpliwości co do wyboru literatury, dyżurujący bibliotekarze służą pomocą.

Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy dobrego odpoczynku oraz miłego czytania! 
Propozycje książek 

Recenzje czytelników:
738 wyświetleń