Jak przygotować plan zarządzania danymi badawczymi - szkolenie dla pracowników FarU | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-26

ludzie rozmawiający na szkoleniu

Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych i doktorantów Związku Uczelni im. Daniela Fahrenheita do wzięcia udziału w webinarium poświęconemu przygotowaniu planu zarządzania danymi badawczymi, który stanowi element wniosku o finansowanie projektu. Szkolenie, które odbędzie się w dniu 11.05.2023 r. w godz. 1000-1130, poprowadzi Magdalena Szuflita-Żurawska z Centrum Kompetencji Otwartej Nauki Biblioteki Politechniki Gdańskiej. Udział w webinarium jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. W dniu szkolenia prosimy o skorzystanie z poniższego linku do aplikacji MS Teams:
Link do spotkania

Plan szkolenia:

1. Plan zarządzania danymi – podstawowe informacje
  2. Informacje na temat polityki Narodowego Centrum Nauki odnośnie udostępniania danych badawczych
  3. Struktura planu zarządzania danymi
  4. Repozytoria danych w FarU