Merry Open Science, FarU! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-23

Merry Open Science, FarU!

Merry Open Science, FarU! 11 grudnia 2023

Seminarium "Merry Open Science, FarU!", które odbędzie się 11 grudnia 2023 r., jest wydarzeniem inaugurującym cykliczne, coroczne spotkania pracowników bibliotek ze związku Uczelni Fahrenheita, który tworzą Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański i Gdański Uniwersytet Medyczny. Celem seminarium jest poruszenie różnorodnych aspektów związanych z Otwartą Nauką, propagowanie idei otwartości, stworzenie pola do dyskusji i wymiany doświadczeń z tego zakresu. A to wszystko w uroczej, przedświątecznej atmosferze.

Organizatorem i gospodarzem pierwszej edycji jest Biblioteka Politechniki Gdańskiej.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Dyrektora Związku Uczelni w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita.

W programie zaplanowano 3 sesje:

• Sesja I - wystąpienie keynote i gości zewnętrznych
  • Sesja II - wystąpienia reprezentantów FarU
  • Sesja III - warsztaty świąteczne

Szczegółowy program i więcej informacji