Promocja książki prof. Aleksandra Kołodziejczyka i dr hab. Aleksandry Kołodziejczyk | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-05

Promocja książki prof. Aleksandra Kołodziejczyka oraz recital fortepianowy i występ Chóru Akademickiego PG

Biblioteka PG oraz prof. dr hab. Krzysztof Wilde, Rektor Politechniki Gdańskiej, zapraszają na wyjątkowe spotkanie – promocję książki autorstwa prof. Aleksandra Kołodziejczyka i dr hab. Aleksandry Kołodziejczyk: "Substancje groźne, niebezpieczne i pożyteczne – tom 2. Związki organiczne".

Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2024 r., o godz. 1600 w Auli w Gmachu Głównym PG. Wstęp wolny.

W ramach spotkania zostaną odczytane fragmenty publikacji przez jej współautorkę, a także przez osoby z najbliższego otoczenia naukowego autora – Rektora Politechniki Gdańskiej w latach 1996-2002 r., wieloletniego pracownika Wydziału Chemicznego PG.

Spotkanie poprowadzi Dziekan Wydziału Chemicznego, prof. dr hab. Agata Kot-Wasik. Spotkaniu towarzyszyć będzie recital fortepianowy dr Dominiki Glapiak i dr. Mikołaja Sikały oraz występ Chóru Akademickiego Politechniki Gdańskiej pod dyr. prof. dr. hab. Mariusza Mroza.

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia egzemplarzy publikacji. Książkę można również zakupić w e-sklepie PG. Dochód ze sprzedaży w formie datku do puszki będzie stanowił wspomożenie Pana Filipa Cudnocha, studenta PG, zmagającego się z ciężką chorobą.