Książka na wakacje 2024 | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-06-04

Książka na wakacje 2024

Książka na wakacje - Pokaż, jak Twoja książka spędza lato!

Biblioteka PG zaprasza do wypożyczania publikacji naukowych, popularnonaukowych, beletrystyki, a także do udziału w fotograficznej zabawie konkursowej pn. "Książka na wakacje. Pokaż, jak Twoja książka spędza lato!".

Zabawa zaczyna się 10 czerwca i potrwa do 11 października br., skierowana jest do wszystkich członków społeczności akademickiej.

Zasady:
  • wypożycz książkę;
  • zrób zdjęcie egzemplarza w wakacyjnej odsłonie – może książka towarzyszy Ci podczas podróży, wypoczynku na łonie natury, zwiedzania ciekawych miejsc?;
  • podpisz zdjęcie swoimi danymi (imię i nazwisko/ inicjały/ inny podpis), wpisz tytuł fotografowanej książki oraz krótko opisz miejsce/ okoliczności wykonania fotografii;
  • wyślij zdjęcie wraz z opisem na adres: promocja.bpg@pg.edu.pl do dnia 11 października, w tytule maila wpisując: "Książka na wakacje 2024".
  • Opcjonalnie: dołącz do zdjęcia wybrany cytat z książki ukazanej na zdjęciu (taki, który Cię zainspirował, zaciekawił, rozbawił lub w inny sposób przyciągnął uwagę) - dzięki temu podwojona zostanie Twoja szansa na wylosowanie nagród.
Nagrody zostaną przyznane w październiku:
  • dla trzech autorów najciekawszych, najładniejszych zdjęć, wybranych przez Biblioteczną Komisję Konkursową;
  • dla trzech osób, których nazwiska zostaną wylosowane spośród pozostałych autorów zdjęć.

Uwaga: Udział w zabawie konkursowej jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na bezterminowe i nieodpłatne publiczne udostępnienie nadesłanych materiałów (podpisane zdjęcie wraz z opisem) przez Bibliotekę Politechniki Gdańskiej.

Poniżej - lista publikacji proponowanych do wypożyczenia przez poszczególne filie Biblioteki PG, a także "Różowy księgozbiór", czyli posiadające różowe oznakowanie książki popularnonaukowe, reportaże, klasyka itd., znajdujące się w Holu Biblioteki Głównej, na końcu korytarza.
Książka na wakacje     Różowy księgozbiór

Życzymy wszystkim Czytelnikom wspaniałych wakacji i pasjonujących lektur!

501 wyświetleń