Biblioteka PG w nowym roku akademickim | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-23

Biblioteka PG w nowym roku akademickim

nowy rok akademicki

Wraz z początkiem października zaczyna się nowy rok akademicki. Biblioteka PG pragnie przywitać niezwykle serdecznie wszystkich czytelników, a zwłaszcza studentów, którzy rozpoczynają pierwszy rok nauki na Politechnice Gdańskiej.

Dla wszystkich nowo przyjętych studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych przygotowaliśmy kurs online, gdzie zapoznacie się z zasadami korzystania ze zbiorów bibliotecznych oraz dowiecie się, jak posługiwać się katalogiem online. Szkolenie jest obowiązkowe i należy je ukończyć do 31 stycznia 2025, dostępne jest na platformie eNauczanie:

Zapraszamy również do odwiedzenia swoich czytelni na wydziałach, bibliotekarze chętnie pomogą początkującym czytelnikom. Ponadto wraz z początkiem października odbędzie się specjalna akcja promująca Bibliotekę Główną oraz biblioteki na wydziałach – bibliotekarze będą wręczali wszystkim chętnym ulotki informacyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z: