Rejestracja IAKOŚ 2023 | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-29

Rejestracja IAKOŚ 2023

Baner IAKOS 2023

Mamy zaszczyt poinformować Was, że Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska (IAKOŚ) odbędzie się już po raz ósmy 20-22 września 2023 na Politechnice Gdańskiej. W tym roku zapraszamy Was do zrewitalizowanego w 2021 r. budynku Hydromechaniki na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej. Głównie dzięki środkom unijnym, budynek zyskał nowe funkcje, które służą zarówno społeczności akademickiej PG, jak również jej gościom. W środku znalazło się m.in. modułowe i w pełni skomputeryzowane audytorium (które może pełnić również funkcję konferencyjną), multimedialna i wielofunkcyjna sala dydaktyczna i wiele innych pomieszczeń.

Właśnie rozpoczęliśmy zbieranie zgłoszeń na tegoroczną edycję. Prosimy o wypełnianie formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem:
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Rejestracja trwa tylko do 30. czerwca 2023 r, a liczba miejsc jest ograniczona. Koszt konferencji w tym roku to 250 zł dla uczestników czynnych i 200 zł dla uczestników biernych. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w panelu po prawej stronie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu na maila konferencyjnego: konferencja.iakos at gmail.com.

Ze względu na to, że strona konferencji przeszła zmianę i nie ma jeszcze dostępnych wszystkich informacji odnośnie poprzednich edycji tym bardziej zapraszamy do odwiedzenia naszych social mediów: FACEBOOK i INSTAGRAM.

345 wyświetleń