Studia niestacjonarne w formule on-line75 na WZiE | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-16

Studia niestacjonarne w formule on-line75 na WZiE

Studia w formule on-line75

Studia niestacjonarne w formule on-line75 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Mieszkasz daleko lub masz obowiązki, które utrudniają Tobie dojazd na Uczelnię?
Mamy na to rozwiązanie. Miło nam poinformować, że studenci kierunków niestacjonarnych Analityki Gospodarczej I i II stopnia oraz Zarządzania inżynierskiego I stopnia będą mogli wybrać, czy uczestniczą w zajęciach na terenie Kampusu Politechniki Gdańskiej czy też wolą realizować je w formie on-line.

Jeżeli posiadasz dostęp do komputera wyposażony w mikrofon i kamerę, podłączony do szybkiego Internetu i pragniesz uczyć się w elastycznej formule z wykorzystaniem efektywnych narzędzi edukacyjnych do nauki on-line, to te studia są doskonałym wyborem.

Co to znaczy on-line75?

Studia on-line75 oznaczają, że zajęcia prowadzone są w większości w trybie zdalnym, tzn. maksymalnie 75% punktów ECTS studenci zdobywają podczas zajęć prowadzonych na odległość.

Program kształcenia realizowany jest za pośrednictwem uczelnianej platformy e-learningowej eNauczanie oraz w formie webinarów na żywo. Zajęcia odbywać się będą w piątki od godziny 16.00, a także w soboty i niedziele (cały dzień).

Ze względu na wymogi formalne pierwszy i ostatni zjazd w każdym semestrze oraz zaliczenia i egzaminy zorganizowane zostaną na terenie Kampusu PG. Pozostałe zjazdy odbędą się zdalnie.

Formuła on-line75 dotyczy następujących kierunków studiów niestacjonarnych:

- Analityka gospodarcza I stopnia

- Analityka gospodarcza II stopnia