Projekty SAPG na nowy rok akademicki | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-07

Projekty SAPG na nowy rok akademicki

Projekty SAPG

Prezentujemy Wam nasze projekty, które zamierzamy zrealizować w bieżącym roku akademickim. Większość z nich realizowana będzie w ramach obchodów 120-lecia Politechniki Gdańskiej (w trakcie ustalania) i choć terminy wielu wydarzeń pozostają na chwilę obecną orientacyjne, chcemy byście już dzisiaj mogli wybrać te, w których będziecie mogli uczestniczyć. Obserwujcie nasze media społecznościowe abyśmy mogli Was informować na bieżąco o zmianach i zbliżających się wydarzeniach: facebook, linkedin. A jeśli jeszcze nie pozostawiliście nam swojego kontaktu, zachęcam aby to zrobić poprzez formularz, pozostaniemy wówczas w bieżącym kontakcie.

1. PG Network TECHMeetup finanse i bankowość oraz budownictwo ekologiczne - styczeń, marzec 24'.
  2. Pokaz publiczny filmu o doc. Mariannie Sankiewicz z udziałem autorów filmu SAPG, WETI - piątek, 16 lutego 24'.
  3. Wirtualny spacer po historii Politechniki - KTH SAPG, wspólnie z Sekcją Historyczną Biblioteki - marzec, maj 24'.
  4. Spacery Absolwentów po Kampusie PG - KTH SAPG - 1x kwartał.
  5. Cykl spotkań ze znanymi historykami nt. historii PG - KTH SAPG, co 2 miesiące w 3 czwartek miesiąca.
  6. II Turniej Tenisa Stołowego - 6 lub 13 kwietnia 24'.
  7. I Międzynarodowy Turniej Szachowy - do uzgodnienia.
  8. I Turniej Brydża Sportowego - do uzgodnienia.
  9. III Turniej Golfa o Puchar Rektora - 15 czerwca.
  10. Wyścigi Smoczych Łodzi o Puchar Rektora pomiędzy załogami PG, UG i GUMed (w trakcie święta uczelni FarU) - 21 czerwca.
  11. Dzień Absolwenta i Zjazdy absolwentów jubilatów - 22 czerwca.
  12. Zdjęcie Rodziny Politechnicznej - 22 czerwca, (planowane).
  13. „52 Bazuna świętuje 120 lecie PG” - 28-30 czerwca, Owidz k. Starogardu Gdańskiego.
  14. I Regaty o Puchar Rektora - lipiec 24'.
  15. Charytatywny Bal Absolwenta - jesień 24'.
  16. Historia 35-lecia SAPG oraz suplement do książki "Życie studenckiego na PG" za ostatnie 20 lat - przełom 24'/25'.