Stypendia Santander - aplikuj teraz | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-01-11

Stypendia Santander - aplikuj teraz

foto
Po dłuższej przerwie wracają wyjazdowe programy rozwojowe dla studentów i doktorantów od Santander Universidades. Tym razem można ubiegać się o wyjazd do Wielkiej Brytanii. Bank Santander kontynuuje też realizację programów w formie online.

Program wyjazdowy

  • Stypendium Santander | English Summer Experience 2023 – 100 miejsc na wyjazdowy kurs języka angielskiego na poziomach od B1 do C1 dla osób w wieku 18 – 30 lat. Uczestnicy spędzą 3 tygodnie na kampusie takich uczelni jak: Conventry University, University of East England i University of Sheffield. Stypendium pokrywa koszty czesnego, lotów oraz zakwaterowania. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 stycznia 2023 r. 

Program online

  • Stypendium Santander | Digital Business 2022 – 1 000 miejsc na siedmiotygodniowy program online, w którym uczestnicy będą mogli wybrać jeden z trzech dostępnych kursów: zarządzanie zespołem, marketing cyfrowy, innowacje w sektorze FinTech. Zajęcia są bezpłatne dla uczestników i odbywają się po angielsku, hiszpańsku i portugalsku. Zgłoszenia są przyjmowane do 16 stycznia 2023 r.

UWAGA. Potencjalny wyjazd może być zrealizowany tylko w ramach urlopu (nie jest to wyjazd związany z pracą doktorską).

Więcej informacji tutaj. 

195 wyświetleń