[Aktualizacja:16.05.2023] Wyniki konkursu - Stypendia NAWA | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-28

[Aktualizacja:16.05.2023] Wyniki konkursu - Stypendia NAWA

zdjecie
Zgodnie z "Regulaminem stypendiów NAWA dla najlepszych doktorantów zagranicznych i polskich Szkoły Doktorskiej Na Politechnice Gdańskiej realizujących projekty doktoranckie we współpracy międzynarodowej[...]" na podstawie procedury konkursowej Komisja Konkursowa przyznała 30 stypendiów doktoranckich (NAWA).

Wyniki:

Lista rankingowa*

Ogłoszenie konkursu z dn. 4.04.2023 tutaj

Droga odwoławcza:

Zgodnie z Regulaminem: "Lista rankingowa zostanie podana do publicznej wiadomości w ciągu tygodnia od zakończenia składania wniosków. W ciągu pięciu dni doktoranci będą mogli na piśmie składać odwołania do Kierownika Projektu STER (za pośrednictwem Biura Szkoły Doktorskiej), który po rozpatrzeniu odwołań w ciągu kolejnych pięciu dni roboczych ogłosi ostateczną listę. W procesie odwoławczym nie będą uwzględniane żadne nowe dokumenty uzupełniające pierwotny wniosek."

Odwołania w formie papierowej można składać do biura szkoły do 9 maja 2023 w godzinach przyjęć doktorantów (mając na uwadze że w dn.1-5.05.2023 r. Biuro Szkoły Doktorskiej będzie zamknięte dla doktorantów i kandydatów).

Rozpatrzenie odwołań oraz ogłoszenie ostatecznej listy nastąpi do 16 maja 2023.

Odwołania zostały rozpatrzone. Każdy z doktorantów, który złożył odwołanie, dostał odpowiedź drogą mailową. Lista rankingowa nie uległa zmianie.

*Lista rankingowa ogł. w dn. 28.04.2023 w przypadku skutecznych odwołań, może ulec zmianie.