[Aktualzacja 20.06.2023] Wyniki konkursu - staże NAWA | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-01

[Aktualzacja 20.06.2023] Wyniki konkursu - staże NAWA

zdjęcie
Zgodnie z "Regulaminem wsparcia mobilności zagranicznej dla najlepszych doktorantów Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej w formie trzymiesięcznych i sześciomiesięcznych staży NAWA, finansowanych ze środków projektu STEROWANIE W KIERUNKU UMIĘDZYNARODOWIENIA SZKOŁY DOKTORSKIEJ" na podstawie procedury konkursowej Komisja przyznała 5 staży sześciomiesięcznych oraz 12 staży trzymiesięcznych.

Wyniki:

Lista rankingowa - staże 3miesięczne

Lista rankingowa - staże 6miesięczne

Dla laureatów konkursu zaplanowano spotkanie informacyjne.
Spotkanie informacyjne dla doktorantów wyjeżdzających na staże STER w sierpniu-wrześniu 2023 r. odbędzie się 26.06.2023 r.  godz. 9:00 - 10:00 w biurze Szkoły Doktorskiej. Obecność obowiązkowa.

Dokumenty wypełniane przez stażystów przed i po wyjeździe zostały uzupełnione we wpisie z ogłoszeniem.

Zwracamy uwagę, że wszystkie staże, które zostały przyjęte do finansowania muszą zamknąć się odpowiednio w 3 miesiącach / 6 miesiącach z podróżą, przy czym dojazd nie może przekroczyć 1 dnia w jedną i 1 dnia w drugą stronę, co oznacza, że część wniosków będzie w tym zakresie korygowana na etapie podpisywania umowy.

IV rok - doktoranci powinni zawnioskować o przedłużenie kształcenia w Szkole Doktorskiej i otrzymać zgodę

II rok - doktoranci będą uczestniczyć w ocenie śródokresowej online

Ogłoszenie konkursu z dn. 12.05.2023 tutaj

Zgodnie z regulaminem "od decyzji Komisji Konkursowej kandydatom nie przysługuje odwołanie."