Akustyczna komunikacja podwodna w pracy naukowej absolwenta Szkoły Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-09

Akustyczna komunikacja podwodna w pracy naukowej absolwenta Szkoły Doktorskiej

absolwent Artur Gańcza
Artur Gańcza z Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki jest absolwentem Szkoły Doktorskiej. W swojej działalności naukowej skupia się na identyfikacji systemów ze szczególnym uwzględnieniem modeli w komunikacji podwodnej.

Praca doktorska „Lokalna metoda funkcji bazowych w identyfikacji procesów niestacjonarnych” została napisana pod kierunkiem prof. Macieja Niedźwieckiego z Katedry Sygnałów i Systemów WETI. Identyfikacja procesów jest dziedziną zajmującą się tworzeniem matematycznych modeli zjawisk (obiektów lub sygnałów) w oparciu o dane doświadczalne. Badania doktoranta koncentrują się na budowaniu modeli w akustycznej komunikacji podwodnej.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ