Wykorzystanie centrów barwnych w nanodiamentach - sylwetka absolwenta Szkoły Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-27

doktorant

Maciej Głowacki - absolwent Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, naukowo związany z Wydziałem Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, rozpoczął kształcenie w r.a. 2019/2020, pod opieką promotorską prof. Roberta Bogdanowicza z Katedry Metrologii i Optoelektroniki. Promotorem  pomocniczym był dr inż. Mateusz Ficek.

Złożył i obronił pracę doktorską w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne [AEEiTK], pt. "Opracowanie nowoczesnych, optoelektronicznych struktur sensorycznych wykorzystujących centra barwne w nanodiamentach i ich interakcje z analitami".

Kształcenie zakończył w grudniu 2023r. (9 semestr).

Pełna treść artykułu