[Kandydaci] Certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-10

Drodzy Kandydaci,

Z racji pojawiających się pytań dot. certyfikatów potwierdzających znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 akceptowanych przez Szkołę Doktorską na Politechnice Gdańskiej w procesie rekrutacji, przypominamy, że ich pełną listę znajdziecie w Załączniku nr 4 Zasad Rekrutacji.

Zwracamy również uwagę, że na liście akceptowanych certyfikatów znajduje się m.in. egzamin TOEFL iBT Home Edition. Uzyskanie min. 100 punktów uprawnia do wzięcia udziału w rekrutacji do Szkoły Doktorskiej.

Więcej informacji znajdziecie w zaktualizowanej zakładce Kto może aplikować?.