Ostatnie dni rekrutacji standardowej do Szkoły Doktorskiej na r.a. 2024/2025 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-06

Ostatnie dni rekrutacji standardowej do Szkoły Doktorskiej na r.a. 2024/2025

Drodzy kandydaci,

22 kwietnia ruszył nabór standardowy do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, prowadzonej wspólnie z dwoma instytutami Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku - Instytutem Maszyn Przepływowych oraz Instytutem Budownictwa Wodnego. Rekrutacja potrwa do poniedziałku 13 maja do godz. 11:00.

Jednym z warunków wzięcia udziału w rekrutacji jest wniesienie jednorazowej i bezzwrotnej opłaty rekrutacyjnej  w wysokości 300 PLN na konto wskazane w systemie rekrutacyjnym.

Szczegółowe informacje na temat naboru można znaleźć na stronie Szkoły w zakładce Kandydaci i Aktualnościach oraz we wcześniejszym naszym wpisie.