Wsparcie mobilności zagranicznej dla najlepszych doktorantów - wyniki | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-04

Wsparcie mobilności zagranicznej dla najlepszych doktorantów - wyniki

photo
Zgodnie z Regulaminem wsparcia mobilności zagranicznej dla najlepszych doktorantów Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej w formie trzymiesięcznych staży NAWA, finansowanych ze środków projektu „SZKOŁA DOKTORSKA PG BLIŻEJ EUROPY" na podstawie procedury konkursowej Komisja przyznała 9 staży trzymiesięcznych.

Doktoranci na IV roku powinni zawnioskować o przedłużenie kształcenia w Szkole Doktorskiej i otrzymać zgodę.

Doktoranci na II roku będą uczestniczyć w ocenie śródokresowej online.

Zgodnie z regulaminem "od decyzji Komisji Konkursowej kandydatom nie przysługuje odwołanie".

Ogłoszenie konkursu z dn. 22.04.2024

W razie pojawiających się pytań dot. Programu STER NAWA – umiędzynarodowienie szkół doktorskich, zachęcamy do kontaktu z biurem STER:

Monika Grzonkowska
obsługa administracyjna