Przepływy wielofazowe w warunkach okołokrytycznych w badaniach naszego absolwenta | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-05

x

Michał Pysz - absolwent Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, naukowo związany z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, rozpoczął kształcenie w r.a. 2019/2020, pod opieką promotorską prof. dr hab. inż. Dariusza Mikielewicza, prorektora d/s Organizacji i Rozwoju związanego z Instytutem Energii.

Złożył i obronił pracę doktorską w dyscyplinie inżynieria mechaniczna [IMe] pt. "Heat transfer in flow boiling in minichannels of new refrigeration fluids at the parameters close to thermodynamic critical point".

Kształcenie zakończył w styczniu 2024 r. (9 semestr).

Pełna treść artykułu

Podsumowanie kształcenia w Szkole Doktorskiej