Zastępca Dyrektora Szkoły Doktorskiej w zespole doradczym Ministra Nauki | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-02

Zastępca Dyrektora Szkoły Doktorskiej w zespole doradczym Ministra Nauki

x

Minister Nauki Dariusz Wieczorek powołał 26 lipca 2024 r. zespół doradczy do spraw programów "Społeczna Odpowiedzialność Nauki" oraz "Społeczna Odpowiedzialność Nauki II", których członkiem został Zastępca Dyrektora Szkoły do spraw rozwoju i internacjonalizacji, prof. dr hab. inż. Maciej Bagiński.

Do głównych zadań zespołu należy merytoryczna ocena wniosków o finansowanie projektów, ocena raportów rocznych i końcowych, a także opiniowanie wniosków o zmiany umów zawartych w związku z przyznaniem środków finansowych. Praca w zespole umożliwia wsparcie innowacyjnych projektów, które mają realny wpływ na rozwój nauki i jej społecznej odpowiedzialności.

Więcej informacji nt. naukowców Politechniki Gdańskiej w zespołach doradczych Ministra Nauki znajdziesz TUTAJ.