Pomorska Liga Akademicka w Pływaniu za nami! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2020-11-29

Pomorska Liga Akademicka w Pływaniu za nami!

Pływanie PG
26 listopada br. Na Pływalni Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbyła się Pomorska Liga Akademicka w Pływaniu. Jednocześnie zawody te były wojewódzkimi eliminacjami do Igrzysk Studentów Lat Pierwszych

Wciąż obecna epidemia koronawirusa oraz fakt, że większość studentów uczy się zdalnie w rywalizacji udział wzięli przedstawiciele jedynie trzech Uczelni – Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Morskiego w Gdyni oraz gospodarze, Politechnika Gdańska.

Program zawodów objął 6 kategorii kobiet i mężczyzn: 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem klasycznym, 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem motylkowym, 100 m stylem zmiennym, 4x50 m stylem dowolnym.

W pierwszych 5 zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w ramach Pomorskiej Ligi Akademickiej oraz eliminacji do Igrzysk Lat Pierwszych

WYNIKI POMORSKIEJ LIGI AKADEMICKIEJ

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz Trenerkom – Emilii Miszewskiej oraz Alicji Pęczak – Graczyk za organizację!

fot. www.yukaphoto.com.pl