Gala Sportu Akademickiego za nami! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2020-12-15

Gala Sportu Akademickiego za nami!

Gala
15 grudnia br. odbyła się wirtualna Gala Sportu Akademickiego, podczas której podsumowano m.in. rywalizację sportową w poprzednim roku akademickim oraz wręczono wyróżnienia dla najlepszych Uczelni Akademickich Mistrzostw Polski 2019/2020.

Mimo, że gala odbyła się wirtualnie, to w w Łodzi, nagrodę dla najlepszej Uczelni w Klasyfikacji Generalnej AMP oraz dla najlepszej Uczelni Technicznej nagrody odebrał JM Rektor Politechniki Gdańskiej, Prof. Krzysztof Wilde.

Gala

Pierwotnie Gala miała odbyć się w październiku w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej, jednak ze względu na pandemię została ona przesunięta w czasie

Transmisję z Gali Sportu Akademickiego znaleźć można na kanale YouTube Akademickiego Związku Sportowego

Jeszcze raz gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom oraz Trenerom sekcji Politechniki Gdańskiej! Bez Was ten sukces nie byłby możliwy!