PLA 3x3: NFZ zwycięża w 11 turnieju Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-01-30

PLA 3x3: NFZ zwycięża w 11 turnieju Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3

PLA 3x3
W sobotę 30 stycznia br. po ponad miesięcznej przerwie odbył się 11 turniej Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3. Po zaciętej walce, w finale najlepsza okazała się drużyna NFZ w składzie Aleksander Winkel, Kacper Jastrzębski, Kacper Szuszkiewicz, Michał Cieślewicz, która pokonała Kapitana Haka (Adam Wąsowicz, Stefan Marchlewski, Jakub Rzepkowski, Rafał Komenda) 21:20.

W meczu o 3. miejsce Wszystko za 2 w składzie Mariusz Słowiński, Bartłomiej Perzanowski, Michał Cebula, Piotr Kordalski pokonali E3 (Serhii Blindar, Dima Kravchuk, Miłosz Nycz) 21:8.

W pierwszym turnieju w Nowym Roku udział wzięło 32 zawodników, w tym 23 studentów z 13 Uczelni Wyższych.

Turniej transmitowany był w Internecie - relację możecie zobaczyć TUTAJ

Dwunasty turniej Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3x odbędzie się już w sobotę 6 lutego br.

Zapraszamy do zapisów - WEŹ UDZIAŁ

Organizatorami turnieju są Centrum Sportu Akademickiego PG, Politechnika Gdańska oraz Stowarzyszenie Polskie 3R3
Patronat nad turniejem objął Polski Związek Koszykówki
Pomorska  Liga  Akademicka  3x3 współfinansowana jest  ze  środków Ministerstwa Nauki i Edukacji