PLA 3x3: Wszystko za 2 po długiej przerwie zwycięża w Pomorskiej Lidze Akademickiej 3x3 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-02-28

PLA 3x3
W 14 turnieju Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3 w finale spotkały się pierwsza oraz druga drużyna w klasyfikacji generalnej całej ligi. Po zaciętym meczu Wszystko za dwa w składzie Mariusz Słowiński, Piotr Kordalski oraz Przemek Michałowski pokonało lidera – NFZ (Aleksander Winkel, Kacper Jastrzębski, Kacper Szuszkiewicz, Michał Cieślewicz) 16:15.

Na zwycięzców czekała nagroda specjalna - 400 zł w gotówce od naszego Partnera - Bukowski Serwis!

W meczu o 3. Miejsce Elektryka West (Karol Gajdamowicz, Maciej Bałabuch, Maciej Birn, Paweł Perkowski) pokonała BAT Skład (Adam Rzewuski, Bartłomiej Jankowski, Jędrzej Szymański, Patryk Bagan) 15:13.

W 14 turnieju udział wzięło 48 zawodników w tym 32 studentów z 15 Uczelni Wyższych.

Turniej transmitowany był w Internecie - relację możecie zobaczyć TUTAJ

Piętnasty turniej Pomorskiej Ligi Akademickiej 3x3 odbędzie się już w sobotę, 14 marca

Zapraszamy do zapisów - WEŹ UDZIAŁ

Organizatorami turnieju są Centrum Sportu Akademickiego PG, Politechnika Gdańska oraz Stowarzyszenie Polskie 3R3
Patronat nad turniejem objął Polski Związek Koszykówki
Dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Partnerami turnieju są Miasto Gdańsk, AZS Gdańsk, Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki oraz Spalding
Nagrody w turnieju ufundowali Centrum Sportu Akademickiego PG, Novotel Gdańsk Centrum, FitYard, Usługi Fizjoterapeutyczne Michał Hillar , Bukowski Serwis, Cyclosport
Patronem medialnym jest Radio Gdańsk SA