AMP2021: 4 medale UTE na koncie reprezentantów PG podczas AMP w Strzelectwie Sportowym | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-05-11

Reprezentacja Politechniki Gdańskiej
W dniach 10-11 maja br. bydgoska strzelnica gościła uczestników Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym. W zawodach reprezentacja Politechniki  drużynowo zajęła 9 miejsce, zaś wśród Uczelni technicznych była 4.

Indywidualnie nasi zawodnicy wywalczyli trzy medale w kategorii Uczelni Technicznych. W kategorii 10m Karabin pneumatyczny 60 strzałów, 50m Karabin dowolny 60 strzałów leżąc oraz 50m Karabin dowolny 3X40 strzałów  Julia Okuniewska zdobyła srebrne medale UTE (kolejno 6, 8 i 5 miejsce w klasyfikacji generalnej) , natomiast w kategorii 10m Karabin pneumatyczny 60 strzałów Adam Dobosz zajął trzecie miejsce (7. W klasyfikacji generalnej)