Aktualności

Data dodania: 2022-04-13

IV rzut PLA w Tenisie Stołowym za nami

fot
Ostatnim sprawdzianem dla Reprezentacji Politechniki Gdańskiej przed Finałem Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym był IV rzut ligi międzyuczelnianej. Odbyła się ona w środę, 13 kwietnia br. w hali MRKS w Gdańsku.

W rywalizacji drużynowej nasi zawodnicy wywalczyli 1 miejsce, zaś nasze zawodniczki 2 miejsce.

Indywidualnie, w grze pojedynczej Pań Marcelina Kamińska zajęła 4 miejsce, a Marcelina Ancypa była 6.

W grze pojedynczej mężczyzn najlepiej wypadł Krzysztof Liwski, który zajął 2 miejsce. Dalsze miejsca zajęli: Filip Gajewski (6), Tomasz Wierzbicki (7), Radosław Wierzbicki (8), Bartosz Sosnowski (11), Igor Modzelewicz (13), a Bartosz Gocławski był 14.

Ostatni turniej Pomorskiej Ligi Akademickiej zaplanowany jest na 18.05 na godzinę 18:00.

Finał Akademickich Mistrzostw Polski odbędzie się w dniach 22-24.04.2022r w hali MRKS Gdańsk.