Hej, czy wszystko ok? | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-10-14

Hej, czy wszystko ok?

fot
Za nami konferencja “Wellbeing, czyli jak zadbać o siebie (w pracy)?”, która w trzech odsłonach odbyła się w dniach 10-14 października na Politechnice Gdańskiej. 

Organizatorami był Dział Współpracy Międzynarodowej, Centrum HR oraz Centrum Sportu Akademickiego. Konferencja była częścią projektu „Hej, czy wszystko OK?”- przygotowanego przez DWA. Wydarzenie skierowane było do wszystkich pracowników oraz studentów Politechniki Gdańskiej.

W imieniu naszej jednostki prezentację pt. „Jak właściwie zadbać o swoje zdrowie fizyczne?”  zaprezentowali Panowie Kazimierz Rozwadowski oraz Rafał Kasprów.

Oficjalnie przedstawiona została także Marta Parafiniuk, która od tego roku pełnić będzie rolę Konsultanta ds. Edukacji Zdrowia Pracowników.

Dodatkowo w ramach konferencji odbyły się zajęcia ze zdrowego kręgosłupa, które poprowadziła Karolina Gronau-Karendys.

Ponadto, podczas konferencji Dział Współpracy Międzynarodowej opowiedział o projekcie „Hej, czy wszystko ok?”, Centrum HR przedstawiło prezentację „Zadbaj o swój dobrostan tu i teraz”- pokazując jakie działania prospołeczne i dla pracowników prowadzone są na naszej Uczelni. Dodatkowo, pani Agnieszka Cholewińska , pracownik PG oraz Dietetyk opowiedziała "Co jeść, aby łatwiej się pracowało?”

Gościem specjalnym konferencji był prof. Marcin Szulc,  psycholog pracujący zarówno na Politechnice Gdańskiej oraz Uniwersytecie Gdańskim. Poprowadził on prezentację „Czy istnieje recepta na zdrowe i szczęśliwe życie? Kilka słów na temat psychologicznych wyznaczników zdrowia.”

Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia!

11 wyświetleń